[personal profile] vcartes
В автократії не може бути тієї політичної системи, яку асоціюють з демократією. Хоча "влада" і "невлада" ("опозиція") тут функціонують.

За демократії існують три класи: "могутні" (велий бізнес і топ-менеджери з досвідом і зв'язками), "середні" (середній клас - дрібний і середній бізнес, вищий менеджмент, професура, вищі чиновники, лікарі, інноватори і ментально близькі) і "незаможні". Демократія виникла як спосіб задовольнити потреби середнього класу. В подальшому демократія перетворилася на динамічну рівновагу класів. Політична система демократії дозволяє врівноважувати інтереси могутніх і середніх. Клас незаможних виконує роль малого довіску, який схиляє рівновагу в бік тієї чи іншої партії.

За автократії середній клас не має своєї партії (якби він її мав, то та партія мала б сприяти самоврядуванню, а не намагатись всістись біля бюджету). Отже всі існуючі у нас партії є представниками різних угрупувань класу "могутні". Насправді йде конкуренція за права керувати потоками і зменшувати можливості конкуруючих груп.

Оскільки і "влада", і "опозиція" зацікавлені в збереженні автократії, то, зважаючи на вже виявляючу себе тенденцію переходу від автократії до демократії, можна дійти висновку, що немає сенсу нам (вільним громадянам) приймати участі в їхніх "виборах" (автократичних змаганнях за місце біля корита). Натомість слід готуватися до самоорганізації з метою спочатку приватизувати територію країни (починаючи зі свого будинку) і потім самостійно управляти приватизованими одиницями.

Profile

vcartes

September 2017

S M T W T F S
     12
3456 789
1011 1213141516
17181920212223
24252627282930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 01:25 am
Powered by Dreamwidth Studios